fbpx

Ermal Mamaqi i thotë: “Kur do flasim?”, Ramës/video

edi.png

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi, ka publikuar së fundmi një video promovuese për emisionin e tij “Xing me Ermalin”, ku duket se i ftuari special është kryeministri i vendit Edi Rama.

Në video shfaqet Ermali ku vetëm përsërit pyetjen:

Kur do flasim?

Ndërkohë kryeministri shfaqet në përditshmërinë e tij teksa ha, pi , fle, pikturon, dhe  sigurisht që e gjithë kjo vjen në mënyrë komike.

https://www.instagram.com/p/BsF4S5LFw9o/

“Do flasim” , shkruan Ermali krah videos./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *