fbpx

Ervin Salianji më në fund shprehet hapur, bashkëjetoj me…

I ftuar në emisionin “Shiko kush luan” në top channel, ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka folur hapur për çështjet e zemrës, ai ka pohuar se bashkëjeton me dikë dhe ka dikë në zemër. Identitetin e së cilës nuk e bën me dije, duke e lënë në mister. Intervista u realizua gjatë lojës me hapjen e petëve të byrekut, ai tha se është i dashuruar dhe po bashkëjeton me dikë.Por, nuk iu përgjigj pyetjes së kush ishte vajza që i ka rrëmbyer zemrës, duke e lënë të fshehtë identitetin e saj.  Ish-deputeti u shpreh se ka mbajtur lidhje të fshehtë dashurore.