fbpx

“Është lidhje që…”/ Ledjana publikon fotografinë në krahët e Mevlanit

Screenshot_11-16.jpg

Ledjana dhe Mevlani duket se po ecin në drejtimin e duhur.Ndonëse ka pasur shumë debate mes tyre dhe shpesh herë shfaqen duke debatuar me njëri-tjetrin, qetësohen dhe buzëqeshin sapo shkëmbejnë një shikim me sy.Kujtojmë se para disa ditësh shkëmbyen puthjen e parë, ndërsa në një postim të ri në Instagram, Ledjana shfaqet në krahët e Mevlanit dhe shkruan:“Është lidhje që nuk mund ta shpjegojmë”. Ndërkohë edhe ky i fundit nuk ka qëndruar pa reaguar pasi ka komentuar me një emoji zemër e dy të tjera.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303