fbpx

“Faleminderit që më zgjodhe”, Iliri befason me atë që i thotë Arbrit

800-0-61e2d09dc4f83.png

Mëngjesin e sotëm Arbri e ka falenderuar Ilirin që ai e zgjodhi atë për ta shpëtuar gjatë spektaklit të mbrëmshëm.

“Faleminderit që më zgjodhe”, i tha Arbri.

“E vlerësoj që e vlerësove, sinqerisht. E bëra për veten sepse isha mëse i bindur që do të shkonte kështu”, i tha Iliri.

Ata folën gjithashtu edhe për Donaldin. Mendim i Arbrit u mbështet edhe nga vet Iliri.

“Një gjë është konstante, që nga fillimi i këtij programi me 5 tetor dhe deri tani që çdo temë që është hapur kundër Ilirit, debat, diskutim, Donaldi ka qenë gjithmonë aty”, tha Iliri.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303