32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Familja Kardashians merr vendimin e papritur për 2019-ën

spot_img

Familja Kardashian prezantoi për herë të parë aplikacionin për fansat në vitin 2015, me një pagesë prej 2.5 dollarë në muaj.

Në qershor, Khloe Kardashian tregoi hap pas hapi sesi zgjodhi të dekoronte dhomën e vogëlushes True.

Ndërsa këshillat e motrës së saj Kourtney, lidheshin me dietën ushqimore.

Vitin e kaluar ajo e cila e mbylli aplikacionin ishte Kendall Jenner.Duke se këtij vendimi i janë bashkuar edhe motrat e tjera, Kim, Khloe, Kourtney dhe Kylie të cilat treguan se nuk do të shpërndajnë më foto, video, këshilla dhe receta gatimi përgjatë 2019-ës.

Kështuqë lamtumirë aplikacioneve të motrave Kardashians./real-news.tv/

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat