fbpx

Fansat i kërkojnë të nxjerrë gjoksin, ja ç’bën gazetarja e sportit(Video)

Ditën e djeshme u zhvillua ndeshja e futbollit në kampionatin Serie A, ku Napoli priti Brescian.

Qershia mbi tortë e këtij takimi ishte prezentuesja e sportit Diletta Leotta e cila ishte prezente në stadiumin “San Paolo”. Veshja dhe linjat e gazetares nuk mund të mos binin në sytë e tifozëve napoletanë, të cilët i kërkuan që të nxjerrë në pah gjoksin.

Padyshim që përgjigja e Leotës ishte negative, por ajo këtë kërkesë e mori me sportivitet dhe më pas i ka përshëndetur tifozët.