fbpx

Fansat kritikojnë Adam Levine për performancën e tij në Super Bowl

Screenshot_8-1.jpg

Performanca e shfaqjes së gjysmëvjetorit të MAROON 5 u shënua si një “striptizë e mërzitshme”, pasi frontmeni Adam Levine u zhvesh  për turmën e Super Bowl.

Shikuesit dhe kritikët e quajtën “zhgënjyes” dhe disa thanë se ishte “shfaqja më e keqe që kishin parë ndonjëherë “.

Levine filloi punën në Atlanta me këngën hit Harder to Breathe para se të merrte çantën e tij për lëvizjet si Jagger të dielën.

Qindra vetë morën mediat sociale për të rrëzuar bendin pasi ata dolën në skenë gjatë një pushimi në përplasjen midis Patriotëve të New England dhe Los Angeles Rams.

Një përdorues Twitter tha: “Unë kurrë nuk kam parë Maroon 5 live dhe  po e  kuptoj pse …”

Një tjetër ka shtuar: “Kjo shfaqje në gjysmëfinale të SuperShop-it e lëndon shpirtin tim. Më vjen keq për djaloshin që e ka rezervuar Maroon 5. Do të jetë e vështirë në zyrë për të të hënën”

 

 

Në Twitter kanë plasur komentet dhe meme-t për performancën e dyshes dhe na duhet të themi që po tregohen disi të padrejtë:

“Nuk e kam më fiksim Adam Levine, dhe tani ndihem e çliruar”, shkruan një komentues.

“Do të doja të më godiste ndonjë meteor”, vijon një tjetër.

https://www.instagram.com/p/BtdCFYqAFmf/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303