fbpx

Fansat mendojnë se kënga e re e Loredanës është identike me atë të Beyonce-s dhe kanë të drejtë!

Fansat e këngëtares Loredana,  mendojnë se kënga e re saj i ngjan asaj të Destiny’s Child – Say My Name.

Refreni ka disa elementë që të bëjnë t’i krahasosh kur Loredana thotë “I’ts ok, it’s ok” dhe Beyonce thotë “Say my name, Say my name”.

Në një moment Loredana dëgjohet të përmendi emrin e Beynces teksa këndon.

Për më tepër ndiqni videot dhe krahasojini: