fbpx

Fansat mendojnë se Walter White është ende gjallë dhe do të rikthehet te Breaking Bad

Fansat kanë mbetur të spekulojnë se cilët aktorë do të jenë te Breaking Bad. Të gjithë besojnë se do të ketë një rikthim të Walter White.

Data e 11 tetorit mendohet të jetë koha kur do të rikthehet Breaking Bad, por nuk u zbuluan gjëra në lidhje se cilët aktorë do të jenë.

 

Por kjo nuk ka ndaluar disa njerëz të flasin për kë ata mendojnë se mund të kthehet në ekranet tona, përfshirë protagonistin origjinal të serialit Walter White, transmeton Indeksonline.

 

Pavarësisht se gjoja u vra nga fundi i sezonit të pestë, disa shikues besojnë se ai në të vërtetë nuk ka vdekur.

Një person ka postuar në Tëitter: “A jam unë i vetmi që mendon se Walter White është gjallë dhe do të kthehet në film?

Një tjetër tha: ” Unë me të vërtetë mendoj se Walter White është akoma gjallë. Dua të them se a i kemi dëgjuar ndonjëherë ata duke thënë se ai kishte vdekur? Ne thjesht supozuam se ai ishte.”

Disa tifozë të tjerë vlerësojnë se do të ishte ‘e kotë’ të shohësh një rikthim të Heisenberg.

Njëri shkroi: ” Për mua më mirë nnesr uk e shoh atë , ai do të ishte në burg përgjithmonë. Dhe nuk do ta kishte kuptimin p.e.s ai u qëllua ” .

Një person tjetër shtoi: “Vendorët që duan Walter White të jetë akoma gjallë, do të ishte thjesht e pakuptimtë?”

Por, edhe Bryan Cranston, aktori pas Walter White, më parë ka lënë të kuptohet se personazhi i tij mund të ishte akoma gjallë, kur u shfaq në show  Conan vitin e kaluar.