fbpx

Fansi bën të papriturën për Melindën, reagon reperja e njohur

Karrierën muzikore e ka filluar shumë vite më parë duke u bërë pjesë e një prej talent-show më të famshëm në SHBA, “American Idol”. E prej aty, Melinda Ademi rrëmbeu zemrat e të gjithëve pasi mahniti me paraqitjen e saj. Megjithatë, pas shumë vitesh ajo u rikthye në Kosovë, për të nisur një karrierë të suksesshme në vendin e saj.

Melinda tashmë ka fituar dashurinë e shumë fansave e njëri prej tyre ka marrë vendimin ta përjetësojë emrin e Melindës në trupin e tij. Reperja ka postuar një foto ku shfaqet djali i cili ka bërë tatuazh në krah emrin e saj. Melinda mbrëmë performoi në një klub në Zvicër dhe pak koncertit takoi fansin që kishte bërë tatuazh emrin e saj.

tatto.jpg