fbpx

Fansi i Borës shkon brenda BBV: O Donald, o maskara, ke bërë gabim

0E28E37C-662C-45A7-A41A-1C0A593BD77B.png

Një fans i moderatores Bora Zemani ka arritur që të ketë kontakt me banorët e Big Brother VIP. Ai është afruar pranë rrethimit të shtëpisë më të fashme në Shqipëria dhe ka thirrur emrin e Donald Veshajt.

Ka qenë Beatrix Ramosaj, këngëtarja me të cilën Veshaj nisi një romancë të re, ajo që është ngritur në këmbë dhe është afruar tek muri rrethues për të dëgjuar se ç’po thoshte djali në fjalë.

“O Donald o masakra, kë bërë gabimin më të madh, jam fans i Borës,”- thotë djali.

“Mirë ik fli gjumë tani,”– dëgjohet të thotë Beniada Nishani. Ndërsa Trixa kthehet pranë Donaldit duke përsëritur fjalët e fansit të Borës.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303