“Fast & Furious” fjalë zemre pas 5 vitesh pa Paul Walker

Tyrese Gibson dhe yjet e tjerë të filmit Fast & Furious kanë postuar dedikime në internet për mikun e tyre të ndjerë për bashkë-yllin Paul Walker në pesë vjetorin e ditës së vdekjes së tij. Walker vdiq në një aksident automobilistik në Valencia, Kalifornia, në veri të Los Anxhelos, më 30 nëntor 2013. Ai ishte 40 vjeç.

Ai u përkujtua gjithashtu nga  katër vëllezërit e motrat dhe vajza e tij, Meadow Walker, e cila tani është 20 vjeç.

Gibson, 39 vjeç, ndau në faqen e Instagram-it një fotografi të tij me Walker së bashku, si dhe pamjet ku qëndronin në skenë në Çmimin Noble të vitit 2015, krahas shokut të tij, të njohur si Michelle Rodriguez, i cili dha një fjalim emocional duke kujtuar aktorin.

“5 vjet më parë sot ne të gjithë u zgjuam në një makth …….” shkroi Gibson.

“Besomëni mua është ende shumë e vështirë për të gjithë ne që e njihnin dhe e donin” “Diçka që do t’ju bëjë të buzëqesh sot. “Unë jam Paul Walker Documentary” u lancua sot vetëm në itunes” vazhdoi Gibson. “Ju lutemi vazhdoni të luteni për familjen WALKER sidomos për vajzën e tij Meadow Walker e cila është një nga engjëjt më të fortë!”

Lër një koment