fbpx

Fëmija i parë lindi me 28 Nëntor, Gold Ag do të bëhet sërish baba, zbulohet gjinia

arianagushi_288851276_473247611273803_5952454453777046576_n-1-e1655962205842.jpg

Reperi Arian Agushi i njohur me emrin e artit Gold Ag dhe bashkëshortja e tij Ermira, po bëhen prindër për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e bëri me dije pak ditë më parë vetë reperi gjatë një interviste. Prive raporton se ata do të bëhen me një tjetër djalë.

Kujtojmë që reperi ka një djalë me emrin Gueril, i cili erdhi në jetë në një ditë të shënuar për të gjithë shqiptarët, me 28 Nëntor. Kjo ishte një dëshirë e madhe që kishte shprehur artisti nga Kosova para se djali të vinte në jetë dhe Zoti ia plotësoi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303