fbpx

Fëmijët e ëmbël shndërrohen në “zombie” gjakpirës (Foto)

zombie.jpg

Një fotografe e talentuar ka arritur që një grup fëmijësh të vegjël dhe shumë të ëmbël t’i kthejë në “zombie” të frikshëm, me rastin e Halloween-it.

Amanda J. Alvares, me banim në Kaliforni, thotë: “Jam fanse e madhe e Halloween-it dhe më pëlqen shumë seriali “Walking Dead”. Kam nisur të bëj sete të tilla fotografike përpara dy vitesh dhe tani nuk ndaloj dot më”.

“Në fillim i bëj tualet, por ka raste që fëmijët vijnë të përgatitur nga një artist “makeup”-i. Më pas, zgjedh një ambient të frikshëm për fotot”, shpjegon fotografja.

zombie1 zombie2 zombie3 zombie4 zombie5 zombie6 zombie7 zombie8 zombie9 zombie10 zombie11 zombie12 zombie13 zombie14 zombie15 zombie16
<
>
Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *