fbpx

“Femrat i kam dhunuar vetëm në shtrat”. Reperi i njohur bën deklaratën e bujshme

Screenshot_5-4.png

Reperi i njohur, Mato Lale tregon ne një temë diskutimi për “E diell” se është kundra dhunës. Por ai ka bërë dhe një deklaratë të bujshme.

Mato theksoi se ai ka ushtruar dhunë ndaj një femre vetëm në shtrat.

“Unë personalisht mendoj që dhuna është pjesë e jetës, ekziston dhe nuk e shmangim dot. Ne artistët pasqyrojmë një formë dhune, por jemi kundra dhunës, por është një realitet. Unë zakonisht me femrat nuk jam i dhunshëm, në krevat po, jam”, tha Mato.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303