fbpx

Fero dhe Arbenita dasmë së shpejti?

Reperi Fero Fera publikoi këngën e tij më të re, në klipin e së cilës merrte pjesë dhe e dashura e tij Arbenita. Modelja e njohur shkëlqeu me pamjen e saj teksa vëmendje të madhe tërhoqën skenat romantike mes çiftit.

Në një postim në instagram  Arbenita ka ndarë me ndjekësit momentet që ka kaluar së bashku me këngëtarin, ku komentet nuk kanë munguar.

Fero ka komentuar një emoji në posttim, ndërsa Arbenita e ka quajtur atë “burri”, gjë e cila na lë të kuptojmë planet e ardhshme të çiftit.

Fero është dashuruar kokë e këmbë me Arbenitën dhe këtë e tregon më së miri dedikimi që i bëri modeles me “Ride or Die”. /real-news.tv/

 

View this post on Instagram

Moments? #rideordie

A post shared by Arbenita (@arbenitalsmajli) on