fbpx

Fero dhe Arbenita hoqën njëri tjetrin nga Instagrami, reperi “zhduket” pa njoftuar fansat

c77561a5b0b86c5a0a9f93330ba7d8f7.jpg

Vijon telenovela për çiftin Fero-Arbenita, ku herë pas here janë ndarë dhe janë ribashkuar. Mirëpo, së fundmi, ata hoqën njëri tjetrin nga Instagrami.

Jo vetëm kaq, por Fero paska marrë një tjetër vendim të rëndësishëm. Ai është “zhdukur” nga Instagrami, pa i dhënë asnjë lajmërim fansave të tij.

Nuk e dimë çfarë ndodhi sërish mes reperit Fero dhe modeles Arbenita Ismajli, por për të disatën herë çifti i ka dhënë fund lidhjes së dashurisë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303