fbpx

Fero do bëhet baba për herë të parë, reperi na habiti me deklaratën e tij: Ndihem i ofenduar…

auto_fero-600x3601613674338.jpg

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli do të bëhen prindër për herë të parë. Bukuroshja ndodhet në muajin e 8-të të shtatzënisë, ku lajmin e bën me dije vetëm pak ditë më parë.

Ndërkohë, Fero ka thyer heshtjen dhe ka bërë një deklaratë të habitshme. Ai shprehet se është ndjerë i ofenduar nga mediat që kanë shkruar se do bëhet baba, sepse prej kohësh ka qenë baba. Mos ndoshta ky është një thumb për reperët e tjerë?

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303