fbpx

Festa e madhe në Frankfurt! Sa vjeçe mbushi Eli Fara?

640-0-5ba1429a80c56.png

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar Eli Fara, ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj.

Ajo ndodhej në Frankfurt mbrëmjen e djeshme, ku miq dhe të afërm i përgatitën një surprizë të këndshme!

Ajo ka publikuar videon në Instagram, teksa merr tortën me qirinj ndërkohë që të pranishmit i këndojnë “Shumë urime për ty!”

Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua. Kohë me familjen”, ka shkruar Eli pranë videos.

Por gjithmonë njerëzit janë kuriozë të dinë moshën e saj, sa vjeçe mbushi Eli Fara?

Eli Fara mbushi dje 52 vjeç dhe nuk i tregon fare vitet që ka mbi upe, madje vitet kalojnë dhe gjthmonë duket në formë të mirë./real-news.tv

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303