24.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Festoi 1-vjetorin, djali i Fatmës dhe Alfios, festë

spot_img

Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani u bënë prindër për herë të parë në Janar të vitit të shkuar. Dyshja ndajnë herë pas herë fotografi me të voglin e tyre, që është kthyer në një ndër bebushat më të ëmbël të showbizzit shqiptar. Noah festoi një vjetorin e lindjes dhe moderatorja ndau disa foton e parë të shkrepur me të voglin e saj. “Sot bëjmë 1 vjeç! Noah dhe unë duam të dërgojmë një përqafim të madh për të gjitha mamatë! Është bota e nënave!”, shkroi Fatma përkrah imazheve.1-vjetori i tij nuk mund të kalonte pa një festë të veçantë dhe moderatorja nuk ka kursyer dhe fotot e videot në rrjete sociale. Siç shihet dhe nga pamjet, me një dekor të veçantë, një tortë të specializuar Alfio dhe Fatma janë kujdesur për organizimin deri në detaje.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat