fbpx

Festoi dje ditëlindjen e tij të 20-të, Eglis Delaj-t iu ndërpre jeta një ditë pas ditëlindjes në aksidentin tragjik

187937245_164593922264972_5982235478592060250_n-768x768.jpg

Viktima e aksidentit që ndodhi paraditen e sotme në Malësi të Madhe, Eglis Delaj kishte festuar një ditë më parë ditëlindjen e tij.

20-vjeçari i cili mbeti pajetë paraditën e sotme ka mbushur 20-vjeç dje, por fatkeqësisht nuk arriti ti shpëtontë aksidentit tragjik që ja ndërpreu jetën dy të rinjve po në të njëjën moshë.

Nuk dihet ende shkaku i përplasjes së makinave, ndërsa po kryhen veprime nga grupi hetimor. Ngjarja e rëndë ndodhu në orët e para të mëngjesit në rrugën Shkodër- Malësi e Madhe. Tre mjete janë përplasur me njëra tjetrën në fshatin Omaraj dhe për pasojë ndërruan jetë dy të rinjtë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303