fbpx

Fier, lokali bëhet shoshë nga plumbat

LAJMI-I-FUNDIT-1-2-822x462.jpg

Qyteti i Fierit është terrorizuar gjatë mesnatës, kur persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të një lokali.

Lokali ndodhet në lagjen “Kastriot”. Ngjarja ka ndodhur në mesnate kur lokali nuk ka pasur njerëz dhe ka qenë i mbyllur. Ende nga policia nuk ka një informacion zyrtar në lidhje me këtë ngjarje./real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303