32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Fier, makina përfshihet nga flakët në ecje e sipër

spot_img

Një automjet tip “Reno” është përfshirë nga flakët në ecje e sipër në këtë të premtë në qendër të Fierit.

Sipas policisë mësohet se ngjarja është shënuar tek  rrethrrotullimi në vendin e quajtur “Globi” pranë Bashkisë së këtij qyteti.

Bëhet e ditur se nga ngjarja fatmirësisht nuk ka patur të lënduar dhe se automjeti është në pronësi të Ismail Drizës.

Ende nuk dihet po dyshimet paraprake janë se shkak për ngjarjen është difekti në motorrin e mjetit.

Menjëherë pas ngjarjes është njoftuar zjarrëfiksja e cila ka bere të mundur fikjen e zjarrit.

Njoftimi i plotë i policisë:

Fier. Në datën 28.12.2018, rreth orës 11:20, në vendin e quajtur “Globi”, në ecje e sipër ka marë flakë mjeti tip “Reno” me drejtues shtetasin I.D, 20 vjeç.Nga hetimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një difekti në motorrin e mjetit. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat