29.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Fifi bën tatuazhin gjigand dhe domethënës

spot_img

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Fifi, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram” një foto ku zbulon tatuazhin më të ri që ka bërë në pjesën e shtyllës kurrizore.

E siç vihet re është një tatuazh i madh për nga përmasat. Por në të njëjtëm kohë edhe domethënien e ka të madhe.

Në gjuhën angleze, Fifi ka shkruar: “Disa herë një engjëll, disa herë problemaxhie, gjithmonë një femër e fortë!”.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat