fbpx

Fiori Dardha zbulon sakrificat për të mbijetuar në botën e televizionit: Kam marrë kërcënime…

20220507_100829.jpg

Fiori Dardha së fundmi në një intervistë, ajo tregoi detaje për veten e saj, për profesionin dhe për familjen.

Pasioni më i madh i Fiorit është televizioni, që është njëkohësisht edhe sakrificë.

“Te besh gazetari ivestigative veçanërisht për një grua është shumë e veshtirë, por njëkohësisht shumë e bukur”, tha ajo.

“Kam pasur gjithmonë mbështetjen e punëdhënësve, por jam njeri që nuk funksionoj me inat, kërcënimet më kanë ndihmuar që të bëj më mirë punën time”, shtoi ajo.

Në punën e saj, prioritet marrin gjithmonë shqetësimet e qytetarëve, ndërsa në emision sezonin e ardhshëm do të ketë risi.

Kush janë disa nga njerëzit më të besueshëm për Fiorin?

“Personi i parë është Elona Meço dhe Donaldi që unë u shprehem për gjithçka, e kam Elonen si engjëllin tim mbrojtës”, tregoi ajo.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303