16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“Fituam Vorën, Vorën….”. Erion Veliaj ‘hidhet nga gëzimi’: Kemi 20 vite që e prisnim…

spot_img

Erion Veliaj ka dalë sërish në një deklaratë për media ku ka bërë me dije se PS ka fituar edhe Vorën me 54% të votave.

“Kemi pritur 20 vite për ta dhënë këtë lajm, por mund të themi që PS ka fituar në Vorë, në Vorë, me 54% të votave. Dua të falenderoj të gjithë qytetarët e Vorës që  zgjodhën ndryshimin, një alternativë për ndryshimin, Iu them të gjithëve atyre që nuk do të zhgënjehen.

Të gjithë ata që mendonin se Vorën e kishin në xhep, dimë të themi që ne do tiu shërbejmë të gjithëve në Vorë, di tiu them dhe atyre që ne do tiu shërbejmë të gjithëve, të majtëve dhe të djathtëve. Shumë faleminderit Vora për besimin”, tha Veliaj.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat