fbpx

“Fjalët që s’ti thashë asnjëherë”, Morena Taraku rrënqeth me dedikimin ndaj të atit

Morena Taraku është prej këngëtareve më të njohura të showbizit shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Morena shquhet për jetë luksoze dhe foto të kuruara ku çdo postim e saj e ka të vështirë të kalojë pa marrë vemendje mediatike.

Së fundmi ajo ka ardhur ndryshe nga herët e tjera tek ndjekësit, ka braktisur atë vajzën e fortë dhe ka ndarë disa momente rrënqethëse nga e shkuara me të atin.

Ajo ka publikuar një foto së bashku me të atin e saj të kapur përdore, ndërsa shkruan gjatë rreth vështirësive dhe kohëve që ka kaluar nga fëmijëria.  Ajo shpjegon në letrën e saj edhe situatën shëndetësore në të cilën ndodhet tanimë babai i saj.

View this post on Instagram

#DAD ❤️ THE REAL ONE ☝️

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

” E vetmja kopje e dorës, që nuk kishte kurrë prapavija tjera pos sinqeritetit e dashurisë #DAD “-shkruan këngëtarja krahas fotos që ka publikuar me të atin e saj.

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një prej emrave më të përfolur të showbizzit shqiptar, që tërheq gjithmonë vëmendjen me postimet e saj në Instagram, por jo vetën.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto së bashku me të atin e saj të kapur përdore, ndërsa shkruan gjatë rreth vështirësive dhe kohëve që ka kaluar nga fëmijëria.

m2 m3 m4 m5
<
>