fbpx

Fjolla Morina gënjeu për shtatzaninë? Si është e vërteta? Këngëtarja tashmë do përballet dhe me…

fjolla.jpg

Ndryshon rrjedha e ngjarjes. Këngëtarja Fjolla Morina siç raporton report tv, nuk është shtatzënë.

Këngëtarja gënjeu për t’i shpëtuar burgut. Rezultati ka ardhur pas rikontrollit të dytë që iu bë në maternitetin e Kukësit.

Me syze dielli, maskë në fytyrë si masë kundër COVID-19, flokët e kapur gërshetë dhe një fustan të gjatë, Morina u paraqit në Gjykatën e Kukësit.

Vendimi për masën e sigurisë ishte parashikuar të jepej në orën 08:20 të mëngjesin të kësaj të marte, por seanca u shty fillimisht për në 13:00, më pas në 13:30.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303