fbpx

Fjorela e thotë ‘troç’ në emision, shtanget Mevlani

Konkurrentja e ‘Përputhen”, Fjorela së fundmi në studio tregoi se kur është me Mevlanin nuk përjeton “flutura në stomak”.

Fjorela tha se Mevlanin e shikon si shok por jo si partner. Për këtë arsye, opinionisti Arjan Konomi, kërkoi nga ajo dy arsye për këtë zgjedhje.

Fjorela tregoi se Mevlani i duket tip i paqëndrueshëm në një marrëdhënie dhe e dyta sipas saj është që nuk ndjen emocione kur e ka afër.

“Unë troç fare e them që nuk kam emocion kur e kam afër. Më duket shumë i shpërndarë, refuzohet nga Shqipja shkon tek Fjori. Unë nuk kam ndjenja ndaj tij, nuk e shikoj në raport dashuror. Ai është shumë i shpërndarë, thotë ku të ngeci. Them të bëj si djalë i mirë dhe të marr Fjorelën”, u shpreh Fjorela.