fbpx

“Flisni me avokatin”. Vrasje makabre e çiftit shqiptar, reagon ish e dashura e Taulant Pashos: Unë nuk jam…

1608056772_pashoshpetim.jpg

Vrasja makabre e çiftit shqiptar Shpëtim dhe Teuta Pasho ka shokuar Italinë dhe vendin tonë. Jo vetëm kaq, por mediat italiane kanë bërë me dije disa detaje të forta.

Ish e dashura e djalit të çiftit të masakruar, Taulant Pasho, është konsideruar si personi i fundit që ka pasur kontakt me viktimat.

Në lidhje me këtë fakt ka reaguar ish e dashura e taulantit Elona e cila ka deklaruar se nuk ka qenë personi i fundit që ka kontaktuar me çiftin e masakruar Pasho.

“Thjesht shkruaj se nuk jam personi i fundit që i kam parë . Për pjesën tjetër, flisni me avokatin tim. ‘ është shprehur ish-e dashura e Taulant Pashos.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303