fbpx

Flokët e reja të Dua Lipës tashmë janë “Kuq e Zi”

dua2-2.jpg

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka vendosur të bëjë eksperimente me ‘look-un’ e saj.

Dua  ka ndryshuar disa herë ngjyrën e flokëve dhe së fundmi ka vendosur t’i lyejë ato në ngjyrë të kuqe dhe të zezë.

Ndjekësit kanë komentuar menjëherë, duke e komplimentuar Duan për këtë ngjyrë, madje i kanë kërkuar ta mbajë gjithmonë.

Si ju duket? E guximshme apo jo?!

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303