fbpx

Flokët e tij u bënë virale në rrjet, reagon për herë të parë Arjan Konomi

Screenshot_3-6.png

Opinionisti Arjan Konomi është kthyer në qendër të vëmendjes pas modelit të ri të flokëve, ku ka marrë shumë komente ‘funny’ por edhe ironike.

Arjani më në fund reagoi pas gjithë kësaj “çmendje” të rrjetit. Në puntatën e djeshme të Për’puthen ai nisi të fliste për flokët e tij.

“Sa bukur i ke flokët Arjan”,- i tha Bora.

“Po pra, gjithë Shqipëria u mor me flokët e mia, harruan Covid-in, qeverinë dhe kujtonin se kisha paruke, nuk kam paruke. Kam disa berber dhe 5 vajza të grimit që merren me stilin e flokëve të mia, nejse nuk e kisha shumë mendjen te komentet, pavarësisht se më bënin për të qeshur…”,-u përgjigj Arjani.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303