fbpx

Flor Binajt i ndodh e ‘papritura’ në plazh, përfundon si mos më keq

640-0-5bc0620860eb4.png

Flor Binaj teksa po shijon ditët e verës në plazh, ai ka bërë edhe një video për të argëtuar ndjekësit me humorin e tij që i ka munguar prej muajsh ekranit.

Në pak seconda, ai ka përshkruar sikletet e plazhit, lagien me ujë në mes të të shijuarit rrezet e diellit dhe përfundimi si mos më keq, një grusht rërë në fytyrë.

Kujtojmë se pasi u largua nga Portokalli me mjaft bujë, Flor Binaj pak ditë më parë bashkë me Arilena Arën mbyllën me sukses sezonin e parë të emisionit investigative “Piranjat”, nga ku i shkuan “këmba-këmbës” shumë denoncimeve.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303