17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Flori dhe Kejsi në lidhje? Del e vërteta

spot_img

Tanimë prej dy muajsh ka qarkulluar lajmi për një lidhje të mundshme mes kompozitorit, Flori Mumajesi dhe këngëtares simpatike e të talentuar, Kejsi Tola. Mbrëmë, të dy këngëtarët kanë qenë të ftuar në emisionin ‘Shiko kush luan’ nga Luana Vjollca, ku zbuluan disa informacione nga jeta e tyre.

E pyetur Kejsi nëse është single apo e lidhur, Flori e ka ngacmuar duke thënë ‘Më ke mua’, që është titulli i këngës së Kejsit në kompeticionin ‘Kënga Magjike’.

Menjëherë këngëtarja e njohur, Fif ka thënë se: “Kejsin e ka dashnore, mua më ka grua, na ka të dyjave”.

Pavarësisht batutave dhe humorit, mendohet se u bë e qartë që mes këngëtarëve nuk ka asgjë tjetër, veçse miqësi./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat