fbpx

Flori Mumajesi nuk shfaqet më në skene, kush është arsyeja?

Screenshot_4-20.jpg

Flor Mumajesi duket se është zhdukur pa lënë gjurmë! Këngëtari nuk ka qënë aktiv në rrjetet sociale, që prej muajit gusht, madje nuk shfaqet as në profilet e miqve të tij. Nga ana tjetër, duket se ai nuk ka qëndruar larg muzikës, pasi këngëtarja Ronela Hajati u rikthye në “Kënga Magjike” me një baladë dashurie të krijuar nga kantautori.

Por ku është fshehur Flor Mumajesi?

Gjatë një intervistë për “Fun Day”, gazetarja Megi Bilo zbuloi se Flori ka vendosur të marrë një periudhë pushimi, për shkak të gjendjes së tij shëndetësore. Sipas Bilos, Flori vuan nga problemet me mëlçinë dhe tani është fokusuar vetëm tek shëndeti i tij.

Mesa duket, kjo ka qënë arsyeja kryesore që e mban Florin larg skenës!

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *