fbpx

Forcat e Ndërhyrjes së shpejtë në aksion

45.jpg

Situata përpara Parlamentit i ngjan një skene lufte. Gaz lotsjellës, molotov dhe fishekzjarr. Protestues që vrapojnë për të shpëtuar nga gazi, të tjerë që sulmojnë policinë me fishekzjarr. Brenda rrethimi të xhamisë së Namazgjasë ka zjarr.

Disa nga forcat e ndërhyrjes së shpejtë kanë dalë në aksion për të shpërndarë turmën.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303