fbpx

“Fordi” përplas motoçikletën, plagoset 55-vjeçari. Dërgohet në spital

policia-naten-670x450.png

Një aksident me pasojë plagosjen e një 55-vjeçari është shënuar në Bubq.

Policia njofton se i plagosuri, shtetasi B.M., ishte duke udhëtuar me një mjet tip motoçikletë kur është përplasur nga mjeti tip “Ford” me drejtues shtetasin A. S.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 27.11.2020, rreth orës 17:30, në Bubq, mjeti tip “Ford”, me drejtues shtetasin A. S., është përplasur me një çiklomotorr me drejtues shtetasin B. M., rreth 55 vjeç, i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303