35.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Forumi i 7-të Global në Baku, Meta niset për në Azerbajxhan

spot_img

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta, u nis sot për në Azerbajxhan, për të marrë pjesë në Forumin e 7-të Global të Baku-së, me temë: “Një Politikë e Jashtme e Re”;.

Me këtë rast, Presidenti Meta do të mbajë një fjalë në hapje të Forumit dhe do të zhvilloj takime dypalëshe me Presidentin e Azerbajxhanit, Ilham Aliyev, si dhe homologë të tjerë pjesëmarrës në Forum.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat