FOTO/ Arrestohet me 250 mijë euro drogë, mbante një pitbull në makinë

Screenshot_3-7.jpg

Policia italiane ka arrestuar një 23-vjeçar shqiptar, i cili u kap me 20 kg drogë, vlera e së cilës shkon 250 mijë euro drogë.

I riu, i cili u arrestua nga karabinierët në Pisa, kishte brenda mjetit të tij edhe një pitbull i egërsuar, i cili përdorej si roje.

Në makinë u gjet edhe 1 kg amnezi, i përbërë nga marihuanë e prerë me metadon dhe heroinë. Mediat italiane shkruajnë se lënda është një koktej vdekjeprurës që shkakton dëme serioze në trurin e përdoruesit.

scroll to top