Foto/ Arta Elezaj ekspozon të pasmet

Aktorja e njohur e serialit “O sa mirë”, ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.Arta Elezaj duket e veshur me shumë stil, derisa ka provokuar me linjat e trupit të saj.

Edhe në një fotografi që ka hedhur së fundi, biondina seksi nuk ka përtuar t’i tregoj të pasmet dhe belin e hollë drejt syrit të aparatit.

Aktorja është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe përmes imazheve tregon shpesh herë asetet e saj ‘bombastike.

Kujtojmë që përveç në Kosovë, Arta kohë më parë sfidoi vetën si aktore edhe në serialin ‘Duplex’ në Shqipëri.