fbpx

(FOTO) Befason Dalina Buzi, zbulon detajin personal dhe na shtangu të gjithëve

maxresdefault-1.jpg

Moderatorja e ‘Goca dhe Gra’, Dalina Buzi, ditën e sotme me anë të një fotoje të publikuar ka treguar se ka nisur pushimet e para verore.

Mirëpo moderatorja nuk e ka lënë me kaq. Në profilin e saj ka publikuar një video ku tregon çfarë ajo ka kërkuar në ‘Google’ ditën e sotme.

Në fakt po t’i hedhim një sy vihet re që termat janë shumë të ndryshëm si për shembull ‘testi i atësisë, sa zgjat testi i ADN, emrat dhe mbiemrat në Kosovë’ etj.

Buzi nuk e ka shpjeguar arsyen se përse ka kërkuar pikërisht këto terma dhe hapësira jonë për të aluduar mbetet e gjerë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303