fbpx

FOTO/Dafina Zeqiri merr vendimin e rëndësishëm, ja çfarë ka bërë këngëtarja

mak.jpg

Dafina ka realizuar një tatuazh në pjesën e gjoksit, duke mbuluar kështu një të mëpërparshëm. Mirëpo, këtë herë, tatuazhin artistja ia dedikon ekipit të saj të muzikës, bëhet fjalë për shkronjë ‘M’.

“Për ekipin Moneyz Music”, ka shkruar Zeqiri në Instastory.

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ka spikatur gjithmonë për një nga pasionet e saj më të mëdha, që janë tatuazhet.

Ajo e ka të gjithë trupin të mbuluar nga shumë të tillë dhe kjo e bën të jetë ndryshe nga shumë artiste të skenës. Të njëjtën gjë ka bërë edhe pak orë më parë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303