fbpx

FOTO/ Deklarata shokuese, Harry ka tradhtuar Meghanin

Biografia e njohur Angela Levin në librin e saj fundit ka bërë deklarata shokuse. Ajo zbulon se në fillimet e tij me Meghan Markle, Princ Harry ka pasur një flirt me modelen seksi të Burberry, Sarah Ann Jacklin.

“Ata u takuan në një parti privat, mori numrin e saj dhe e bombardoi atë me tekste. Por në fund rezultoi të ishte vetëm një flirt”. Autorja pastaj vazhdon të shpjegojë se edhe Dukesha ishte në fund të marrëdhënies së saj me ish-in. /real-news.tv/