24.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Foto dhe video/ 20 të plagosur nga shpërthimi Paris

spot_img

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mëngjesin e sotëm në lagjen Opera, në Paris. Shpërthimi ndodhi mëngjesin e së shtunës jo shumë larg teatrit “Folie Bergere” në një furrë buke.

Mbi 20 persona të plagosur, ndër të cilët dy në gjendje të rëndë, është bilanci i deritanishëm në një pallat që ka marrë flakë.

Ende nuk ka asnjë informacion në lidhje me arsyen e shpërthimit. /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat