FOTO DHE VIDEO/ Gati të nisë protesta e opozitës, pamjet e para nga bulevardi

Edhe pak pritet të fillojë protesta e paralajmëruar nga opozita në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Ndërkohë që Kryeministria është “blinduar” me policë dhe me gardh rrethues.