Foto/ Ditëlindja super luksoze e Trejsi Sejdinit

Përfaqësuesja e Shqipërisë në Miss Universe 2018, Trejsi Sejdini feston ditëlindjen ditën e sotme.

Bukuroshja mbush 19 vjeç, ku së bashku me miqtë e saj ka pritur orën 00:00 në një lokal mjaft luksoz.

Ka qenë vetë Trejsi po edhe miqtë e saj që kanë publikuar shumë postime në rrjete sociale.

Të pranishëm kanë qenë moderatorja Roza Lati, Xhani Demika etj.

Gjatë festës, bukuroshja na prezanton edhe me dhuratat e shtrenjta që ajo ka marrë, pikërisht një makinë dhe një Iphone./real-news.tv