fbpx

Foto/ Dua Lipa bën ndryshimin drastik në pamje dhe hap ‘kapitullin e ri’

Me fillimin e muajit tetor, këngëtarja kosovare, Dua Lipa ka vendosur që të bëjë një ndryshim drastik në pamjen e saj, duke ndryshuar ngjyrën e flokëve nga të zeza në biondë.

View this post on Instagram

A new era! Thank you for your patience. See you soon #DL2

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Ngjyra e re e flokëve të këngëtares e sjell atë për herë të parë më ndryshe.

E ky ndryshim duket se lidhet edhe me një kapitull të ri të këngëtares në jetën private.

Dua përmes një postimi në rrjete sociale është shprehur: ‘Një erë e re. Faleminderit për durimin tuaj. Shihemi së shpejti. Dua Lipa 2’.

Sipas të gjitha gjasave, ylli botëror i muzikës pop po paralajmëron në këtë formë albumin e saj të dytë në karrierë teksa për detaje të tjera na mbetet të presim edhe pak.

/real-news.tv/