fbpx

FOTO/ E BUJSHME, ja kush është këngëtari i arrestuar dje në Shkodër

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-2.jpg

Dje u zhvillua në qytetin e Shkodrës një operacion i blic i madh i policisë që konkludoi me disa të arrestuar.  Mes tre të arrestuarve është edhe këngëtari Zamir Jakupi.

Jakupi në bashkëpunim me persona të tjerë dyshohet se kanë shitur dhe shpërndarë lëndë narkotike kokainë, dhe kanë vënë në dispozicion ambientet e lokalit për përdorimin e drogave dhe ushtrimin e prostitucionit. Ai ishte këngëtar në këtë lokal.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303