20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

‘Foto e Johnny Depp me sytë e nxirë është photoshop’, Amber Heard e pranon hapur

spot_img

Amber Heard ka deklaruar se fotoja e Johnny Depp ku shfaqet me sytë e nxirë është e bërë me photoshop.

Avokatja e Depp, Camille Vasquez, prezantoi gjatë gjyqit një foto nga muaji i mjaltit i çiftit në 2015, që tregon aktorin me mavijosje poshtë syve.

LEXO EDHE:Fansat e Johnny Depp në radhë para gjykatës për të ndjekur seancën e gjyqit me Amber Heard

“E kam parë këtë foto më parë dhe ai nuk është lënduar. Ky është një photoshop”, u shpreh Heard.

Aktorja theksoi se në këtë udhëtim Depp e goditi atë me shuplakë në fytyrë, e kapi nga qafa dhe e shtyu pas murit të një vagoni, por deri tani nuk ka asnjë provë të lëndimeve të supozuara.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat