fbpx

Foto e veçantë/ Shikoni ç’po ndodh brenda te juridiku

3054625.jpg

Studentët janë ngujuar në disa prej fakulteteve të Tiranës.

Në një foto të veçantë të ardhur në redaksinë tonë shikohet se çfarë po ndodh dhe atmosfera në Fakultetin e Drejtësisë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303